Munkatársat keresünk

Marketing generalista

pozícióba.

Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a DMS One csapatához!

A piacvezető DMS One Zrt. workflow-, task menedzsment- és dokumentumkezelő szoftvermegoldások fejlesztésével, értékesítésével és tanácsadással foglalkozó vállalat.

Csapatunkba keresünk B2B marketingben több éves tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki szívesen venne részt marketing csapatunk feladatainak menedzselésében, és operatív feladatok megvalósításában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hot lead generálás a meglévő és új ügyfeleknél egyaránt, a csatornák folyamatos elemzése, értékelése
  • Sales támogató anyagok (brosúrák, tanulmányok, e-bookok, infografikák) kidolgozása, szoros együttműködés a sales csapattal
  • Meglévő weboldalaink frissítése az aktuális célokhoz, stratégiához igazítva, tartalomszerkesztés a webfejlesztő csapattal együttműködve
  • Webfejlesztési projektek menedzselése
  • A stratégiához illeszkedő google adwords kampányok tervezése és felügyelete, szoros együttműködésben az online marketing ügynökségünkkel
  • Saját szervezésű rendezvények, oktatások teljes körű kivitelezése a helyszín kiválasztásától a lebonyolításig
  • Konferenciákon való részvétel a tervezéstől, a megvalósításon át a szerződések zárásáig,
  • Marketinghez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek kezelése: ajánlatkérések, szerződések előkészítése, szerződéskötés, teljesítési igazolások, számlák felügyelete
  • Éves marketingterv kidolgozása és megvalósítása, marketing költségvetés összeállítása és kezelése, annak folyamatos kontrollja
  • A marketing csapat irányítása. Kommunikáció és koordináció a grafikussal, szövegíróval, tartalomterjesztési, webfejlesztési ügynökségekkel, illetve más partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B2B területen szerzett 8-10 éves releváns tapasztalat
  • Legyen jó fogalmazási, írásképességed, hogy segíteni, irányítani, ellenőrizni tudd a szövegíró munkáját
  • Ne tévedj el az Google AdWords, Analytics statisztikái között, lásd az összefüggéseket, olvass a sorok között (kampányt nem kell tudni kezelni), erre a negyedéves beszámolók és az éves tervezés során szükséged lesz;
  • Ne okozzon problémát a napi operatív feladatok elvégzése és a stratégiai szintű gondolkodás sem – utóbbiban nem leszel magadra hagyva;
  • Menedzseltél már le webfejlesztési projekteket az ötlet kipattanásától a kész honlapig;
  • A SEO szót nemcsak a tankönyvekből ismered. Tudod, hogy mitől sorol előre vagy éppen hátra a Google a találati listában;
  • Csapatjátékos vagy, de önállóan is tudsz dolgozni és döntéseket hozni;
  • Nálunk is vannak kiemelt időszakok és csendesebbek. Bizonyos időszakokban a feladatok feltorlódnak, megsokasodnak és nagyobb teherbírásra lesz szükség. Ilyenkor is számítunk rád.
  • Hasonló munkakörben legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Analitikus gonolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IT szektorban szerzett tapasztalat
  • Salesmanago vagy ahhoz hasonló marketingautomatizációs szoftver ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Agilis személyiség, pro-aktív attitűddel

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Home Office lehetőség

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 8-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol társalgási szint

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Infopark sétány 1i.

  • Önéletrajzodat, bérigény megjelőlésével és motivációs leveleddel a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!