Munkatársat keresünk

Senior Field Sales (Vállalati)

pozícióba.

Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a DMS One csapatához!

A piacvezető DMS One Zrt. workflow-, task menedzsment- és dokumentumkezelő szoftvermegoldások fejlesztésével, értékesítésével és tanácsadással foglalkozó vállalat.

Csapatunkba keresünk motivált, tervező típusú értékesítő munkatársat, aki szívesen venne részt szoftvertermékünk értékesítésében.

Feladatok:

  • A cég szoftver termékeinek bemutatása, értékesítése elsősorban vállalati és nagyvállalati célpiac számára
  • Új üzleti lehetőségek folyamatos generálása
  • Konferenciákon való megjelenés, kapcsolatépítés
  • Folyamatos visszacsatolás és a forecast készítése
  • Értékesítési stratégia kialakításában való együttműködés
  • Partnerek üzleti támogatása
  • Sales tevékenységek folyamatos adminisztrálása
  • Csak azokat a pályázatokat fogadjuk el, amelyek az alábbi elvárásoknak megfelelnek!

Elvárások:

  • 3-5 év Business to Business értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum 10 év munkatapasztalat
  • Középfokú IT ismeretek
  • Felsőfokú végzettség (nem szükséges szakirányú)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kitartó, felelősségteljes munkavégzés
  • Minimum 5 év munkavégzés egyhuzamban egy munkahelyen
  • “B” típusú jogosítvány

Előny:

  • IT értékesítési tapasztalat
  • CRM, DMS rendszerismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Saját ügyfélkör

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Személygépkocsi használat
  • Telefon, notebook
  • Folyamatos sales képzés
  • Előrelépési és képzési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus légkör

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Területi képviselő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Önéletrajzodat, bérigény megjelölésével és motivációs leveleddel a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!