Munkatársat keresünk

Support Üzleti Tanácsadó – Pécs

pozícióba.

Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a DMS One csapatához!

A piacvezető DMS One Zrt. workflow-, task menedzsment- és dokumentumkezelő szoftvermegoldások fejlesztésével, értékesítésével és tanácsadással foglalkozó vállalat.

Csapatunkba keresünk üzleti elemzői és tanácsadói tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki szívesen venne részt ügyfélkörünk proaktív szakmai támogatásában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szolgáltató szemléletmódú ügyfélszolgálat kialakításának támogatása,
  • Meglévő ügyfelekhez tartozó látens igények felderítése,
  • Közreműködés support csapat működésének racionalizálásában, optimalizálásában, belső projketek megvalósítása,
  • Beérkező üzleti igények online-, vagy személyes felmérése, felhasználói dokumentáció készítése,
  • Felhasználók távoli, vagy helyszíni szakmai támogatása,
  • Felhasználói igények egyeztetése product owner-rel, szakmai igazgatóval,
  • Sales támogatása ajánlatadási folyamatban,
  • Általános kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, hibabejelentések, felmerülő problémák és panaszok kezelése telefonon, e-mailen, belső helpdesk rendszeren keresztül
  • Ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Bejelentéssel kapcsolatos információk rögzítése a helpdesk rendszerben, ügyfelek tájékoztatása a megoldásról és hibamegoldások nyomonkövetése,
  • A forgalmazott termékek naprakész ismerete, azokkal kapcsolatos teljeskörű technikai segítségnyújtás
  • Szoftverfejlesztő kollégák támogatása- tesztelés, dokumentáció készítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/ informatikai végzettség
  • 5 év szakmai tapasztalat IT tanácsadói szektorban
  • Tanácsadói attitűd
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, jó elemző- és problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem
  • Rugalmas, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • DMS One Ultimate iratkezelő szoftver használata és ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • SQL alapszintű ismerete- lekérdezése, updatek, inserterek
  • Microsoft SQL és PGSQL alapszintű ismerete
  • Web alapú technológiák ismerete
  • Számítógépes hálózatok alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat és ambiciózus célkitűzések a cég fejlődésével kapcsolatban
  • Fiatalos csapat, jó munkakörnyezet
  • Home Office lehetőség

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5 év

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Pécs

  • Önéletrajzodat, bérigény megjelölésével és motivációs leveleddel a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!