Munkatársat keresünk

Telemarketing munkatárs

pozícióba.

Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a DMS One csapatához!

A piacvezető DMS One Zrt. workflow-, task menedzsment- és dokumentumkezelő szoftvermegoldások fejlesztésével, értékesítésével és tanácsadással foglalkozó vállalat.

Csapatunkba keresünk a B2B marketing területén többéves tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki szívesen venne részt marketing csapatunk kampányainak főként telefonos megkereséseken, felméréseken keresztüli támogatásában, ügyfélszerzési projektek megvalósításában.

Főbb feladatok, munkák

  • Potenciális és meglévő ügyfelek telefonos megkeresése
  • Rendezvényekre történő telefonos invitációs kampányok lebonyolítása
  • A DMS One termékeinek és szolgáltatásainak ismertetése, lead generálás, illetve a sales csapat munkájának megalapozása
  • Hívások eredményének rögzítése a megfelelő ügyviteli rendszerekben, továbbá rendszeres kampányelemzések elkészítése
  • Adatbázisok szűrése, aktualizálása
  • Részvétel kampányokban illetve azok lekövetésében
  • Field sales munkatársak, illetve a marketing csapat munkájának adminisztratív támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Értékesítési vagy ügyfélszolgálati tapasztalat (telesales, telemarketing, ügyfélszolgálat, call center)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos, jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, ambiciózus, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • IT szektorban szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Agilis személyiség, pro-aktív attitűddel

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Alapbéren felüli, teljesítményarányos juttatási rendszer
  • Home Office lehetőség

Egyéb juttatások

  • Teljesítménycélokhoz kötött éves bónusz, teljesítményarányos juttatási rendszer, szakmai tréningek, oktatási lehetőségek

Állás, munka területe(i)

  • Marketing, Média, PR Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Sales
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő
  • Telefonos értékesítő
  • Telemarketing, telesales

Szükséges tapasztalat

  • Hasonló munkakörben (telesales, telemarketing, ügyfélszolgálat, call center) szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • 1117 Budapest, Infopark sétány 1. I épület. / Home office lehetőség

  • Önéletrajzodat, bérigény megjelölésével és motivációs leveleddel a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.