Munkatársat keresünk

Beszerzési folyamat szaktanácsadó

pozícióba.

Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a DMS One csapatához!

A piacvezető DMS One Zrt. workflow-, task menedzsment- és dokumentumkezelő szoftvermegoldások fejlesztésével, értékesítésével és tanácsadással foglalkozó vállalat.

Csapatunkba keresünk vállalati beszerzési folyamatokban jártas munkatársat, aki szívesen venne részt digitális transzformációs rendszerek bevezetésében, valamint új szoftvermodulok kifejlesztésének támogatásában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzési folyamattal, szállító minősítéssel, megrendelések jóváhagyásával és nyomkövetési kötelezettségek részletes feltérképezésével segíteni a rendszerszervező és a szoftverfejlesztők munkáját és ágazatspecifikus szoftvermodulok fejlesztését
  • Meglévő-, és új ügyfeleknél történő környezeti jelentésekhez tartozó dokumentációs és folyamatszabályzási felmérések készítése, igények szintetizálása
  • Dokumentumkezelő rendszer valamint az ágazati modulok bevezetésében való részvétel (projektmenedzsment, felmérések, testre-szabás, oktatások, ügyféltámogatás)
  • Integrációk kialakításának támogatása egyéb rendszerekkel.
  • Beszerzési dokumentumok kezelésével, nyilvántartásával kapcsolatos szakmai tanácsadás meglévő- és új ügyfelek részére
  • Ügyféligények alapján új modulok kialakításának támogatása
  • Sales támogatása ajánlatadási folyamatban
  • A beszerzési területtel kapcsolatos belső képzések a sales, a tanácsadó és projektvezető csapat valamint a support részére.
  • Marketing anyagok készítéséhez szakmai támogatás nyújtása, szakértői tevékenység végzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (egyetem / főiskola)
  • Közbeszerzési és Beszerzési Folyamatokhoz tartozó törvényi szabályok naprakész ismerete
  • 3-5 éves közigazgatási és vállalati szetkorban szerzett beszerzési folyamat kialakításban szerzett tapasztalat
  • Tanácsadói attitűd
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Rugalmas, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • DMS One Ultimate iratkezelő szoftver használata és ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • IT beállítottság

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat és ambiciózus célkitűzések a cég fejlődésével kapcsolatban
  • Fiatalos csapat, jó munkakörnyezet
  • Home Office lehetőség

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek
  • Céges személygépkocsi

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Tanácsadás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év

Szükséges nyelvtudás:

  • Középfokú angol- vagy nemet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Önéletrajzodat, bérigény megjelőlésével és motivációs leveleddel a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!