Senior Full Stack Developer

Keressük csapatunk új tagját!

A DMS One-ról:

A DMS ONE üzletkritikus szoftvermegoldásával és 15+ éves tapasztalatával egyedülálló módon érti a felhasználói igényeket és az iparági szükségleteket egyaránt. A különböző szervezeti méretekhez és igényekhez rugalmasan alkalmazkodva az egyszerűbb dokumentumkezelő rendszerektől a komplexebb folyamatmenedzsment támogatásig teljes körű szolgáltatást nyújt.

Most itt a lehetőség számodra is, hogy csatlakozz a DMS One csapatához! Kreatív, agilis kollégát keresünk, aki szívesen venne részt szoftver termékünk fejlesztésében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékfejlesztésben való részvétel
  • Rendszerszervezővel való együttműködés
  • Önálló fejlesztés a rendszerterv alapján
  • Fejlesztés dokumentálása
  • Tesztelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Backend fejlesztés PHP és/vagy JAVA technológiai alapokon
  • Frontend fejlesztés JavaScript technológiai alapokon
  • Objektum orientált programozási ismeretek
  • Önállóság, kreativitás, csapatmunkára való alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Smarty, SOAP, LDAP, Apache, IIS ismerete
  • PhpStorm fejlesztői környezet ismerete
  • GIT, Bitbucket ismeret
  • JIRA, Confluence rendszer tapasztalat
  • AGILIS/SCRUM/SPRINT rendszerben való munkavégzési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható hátterű cég
  • Modern iroda
  • Segítőkész, támogató menedzsment
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kihívásokkal teli kreatív munka
  • Családias légkör
  • Lokálisan kiemelt bérezés

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes- vagy részmunkaidő
  • Home office

Szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Főiskola/egyetem és/vagy 5+ év szakmai tapasztalat

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely

  • Pályázatodat- fényképes, magyar nyelvű önéletrajz , fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.